PRVNÍ ROK za námi, aneb jak to šlo (psáno 5.1.2020)

Hned ze začátku musím napsat, že představy a realita jsou DVĚ ZCELA ODLIŠNÉ VĚCI. Pěkně jsem si to malovala, jak budu mít stále plné lekce a budu hledat posilu – další lektorku. No a ono to tak hrrr, zase nebylo. Je pravda, že v návštěvnosti jsou Židlochovice lepší než Brno – COŽ MĚ TEDY PŘEKVAPILO. Ale já to nevzdám, protože KANGOO JUMPING je opravdu skvělý sport (proč? To si už můžete přečíst na našich stánkách…lepší fyzická kondice, lepší prokrvení, posílené celého těla a další). Je to dřina, TO PŘIZNÁVÁM. Při Kangoo jumpingu platí toto: PRAVIDLO PRVNÍCH TŘÍ LEKCI (přesné znění tohoto pravidla bude na konci tohoto článku).

Loni jsem se touto dobou připravovala na první lekci (kroky, písničky) a byla jsem pěkně nervózní. Hlavu jsem měla plnou plánů, jak udělám na jaře KANGOO MARATON, jak na podzim udělám Kangoo víkend… no, a nakonec jsem byla ráda, že mi přišlo na lekci aspoň 5 lidí. Přes léto to bylo ještě horší, ale to chápu… je mnoho možností sportování venku. Ale vydržela jsem a podzim se mi odměnil. Skákaly jsme ve fitku, pak ve squash hale a nyní už skáčeme v tělocvičně, původní prostory nám už byly malé. Pomalu se ta naše skákací skupinka rozrůstá a já mám z toho VELKOU RADOST. MOC VÁM VŠEM ZA TO DĚKUJI.

Jen to Brno stále zaostává. Ale já vás Brňáky taky přesvědčím, že je to skvělý sport, a určitě brzy v návštěvnosti doženete i Židlochovičáky. Takže se nebojte, objednejte se (je to potřeba kvůli botkám) a ve středu od 18 hod. dojděte do Sportcentra Kuklenská, ul. Kuklenská 46, Brno – Židenice. Uvidíte, že vás to taky nadchne.

A teď to pravidlo prvních tří lekci.

LEKCE Č. 1 – všichni se bojí, že spadnou… což po obutí a uplynutí cca 5 minut, zjistí, že díky pudu sebezáchovy vlastně ani nejde.  No a pak začíná fáze… JAK TO SAKRA TA LEKTORKA SKÁČE A JAK TO UDÝCHÁ. Po lekci jste úplně vyřízení.

LEKCE Č. 2 – už nemáte strach, jste stabilnější na botách a DOKONCE UŽ ZVLÁDÁTE KROKY, ALE STÁLE JE PROBLÉM S DECHEM. Hlavou vám letí myšlenka, dneska už to bylo lepší.

LEKCE Č. 3 – nemáte strach, zvládáte kroky, zvládáte už i skoro správně dýchat a ZAČÍNÁTE SI TO UŽÍVAT. A to je ta chvíle, kdy pochopíte, že je to super sport.

Teď to nejlepší. Hrozně dobře se u toho hubne.