Tak je to tady, rozhodla jsem se pro vás udělal PRVNÍ KANGOO VÍKEND (25.-27.9.2020) a jsou zváni všichni nadšenci tohoto úžasného sportu. Zvolila jsem pro náš víkend krásné ubytování na zámečku Račice – kousek od Vyškova (mapa bude na konci stránky).

Využijeme jejich prostory ke cvičení a chystám si na vás i jednu pekelnou hodinu. Ale nebojte, cvičení zvládnete. Nakombinujeme lekce Kangoo, běh či trochou posilování (kruhový trénink), abyste se na konci víkendu cítili skvěle.

DŮLEŽITÉ INFORMACE
TERMÍN: 25. – 27. 9. 2020
Cena:
1600 Kč (zapůjčení bot), 1200 Kč (vlastní boty), v ceně není celodenní stravování a doprava
Cena zahrnuje: 2 x ubytování v moderních apartmánech, parkování, snídaně, lekce Kangoo jumpingu, běh na kangoo botách, kruhový trénink a další aktivity

Stravování: snídaně je zajištěna, jinak je možné se stravovat v blízké restauraci (cca 400 m) nebo na apartmánu je kuchyňka.

Příjezd: pátek do 17.30 hod.,odjezd: neděle do 10 hod. (opustit pokoj), poté budeme mít ještě venku lekci.
Platba: do 31.8.2020 na účet: 2200964006/2010 (napsat do poznámky kangoo víkend a celé jméno)

Pro každého účastníka PROTEINOVÝ NÁPOJ.
Pro nejlepší SKÁKAČKU mám překvapení.

To je zatím k našemu PRVNÍMU KANGOO VÍKENDU vše, pokud máte ještě nějaké dotazy tak piště na email: dolezalova@jumpfitbrno.cz. Kdo máte zájem a chcete si dát pořádně do těla, či si odpočinout s partou cvičících nadšenců, neváhejte a přidejte se k nám. Kapacita je omezená (max 12 lidiček).

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE (prosím o vyplnění všech kolonek):

Váš email (vyžadováno)

CESTA NA ZÁMEK

1) Příjezd po dálnici D1
Zámek Račice se nachází nad stejnojmennou obcí severovýchodně od Brna. Nejrychleji se k nám dostanete po D1, když sjedete na Exitu 216, z přivaděče odbočíte na Rousínov a budete pokračovat přes Habrovany a Nemojany kolem Pístovic do Račic. Při příjezdu od Račic uvidíte zámek na kopci po levé ruce a trefíte k němu intuitivně.

2) Příjezd z Brna bez využití dálnice
Pokud chcete jet malebnou krajinou Drahanské vrchoviny, pak se z Brna vydáte po silnici č. 373 na Ochoz, do Křtin a odtud dále přes obce Bukovina a Bukovinka do Račic. Při příjezdu od Bukovinky je odbočka k zámku po levé straně na samém začátku obce Račice.

MOŽNÉ VÝLETY DO OKOLÍ